Events 1/1/2022 - 1/31/2022

  • 1/1
    Saturday
  • 2/1
    Sunday
  • 3/1
    Monday
  • 4/1
    Tuesday
    Braillovo písmo ve školním klubu
  • 5/1
    Wednesday
    Plavecký výcvik
    08:00 - 10:40
  • 6/1
    Thursday
  • 7/1
    Friday
    Ptačí hodinka ve školním klubu
  • 8/1
    Saturday
  • 9/1
    Sunday
  • 10/1
    Monday
    Ptačí hodinka ve školním klubu
  • 11/1
    Tuesday
    Bruslení 1.A, 1.B
    11:00 - 12:40
    DVPP
    12:30 - 16:30 webinář - přesun termínu
  • 12/1
    Wednesday
    Plavecký výcvik
    07:30 - 10:40
    Rodina a škola
    11:45 - 15:00 online seminář pořádaný JHK (přesunuto z listopadu)
    Bruslení - školní klub
    13:45 - 14:45
  • 13/1
    Thursday
    Krajské kolo FLORBAL
    07:00 - 14:00 Krajské kolo florbal chlapci IV
  • 14/1
    Friday
    LV Itálie Aprica
    Lyžařský výcvik žáků ZŠ Planá v Itálii (Aprica). Odjezd ve čtvrtek večer, příjezd ve středu ráno.
  • 15/1
    Saturday
    LV Itálie Aprica
    Lyžařský výcvik žáků ZŠ Planá v Itálii (Aprica). Odjezd ve čtvrtek večer, příjezd ve středu ráno.
  • 16/1
    Sunday
    LV Itálie Aprica
    Lyžařský výcvik žáků ZŠ Planá v Itálii (Aprica). Odjezd ve čtvrtek večer, příjezd ve středu ráno.
  • 17/1
    Monday
    LV Itálie Aprica
    Lyžařský výcvik žáků ZŠ Planá v Itálii (Aprica). Odjezd ve čtvrtek večer, příjezd ve středu ráno.
  • 18/1
    Tuesday
    LV Itálie Aprica
    Lyžařský výcvik žáků ZŠ Planá v Itálii (Aprica). Odjezd ve čtvrtek večer, příjezd ve středu ráno.
    Bruslení 1.B
    11:00 - 12:00
  • 19/1
    Wednesday
    Plavecký výcvik
    07:30 - 10:40
    Plavecký výcvik
    07:30 - 10:40
    Kolegiální podpora asistentů ZVaS
    12:30 - 16:00
  • 20/1
    Thursday
  • 21/1
    Friday
    Dějepisná olympiáda
    14:00 - 15:30 školní kolo - 8., 9. ročník
  • 22/1
    Saturday
  • 23/1
    Sunday
  • 24/1
    Monday
    knihovna
    09:00 - 10:00
    Návštěva knihovny
    10:00 - 11:00
    Pedagogická rada
    14:30 - 17:00
  • 25/1
    Tuesday
    LV - Jizerky
    První turnus LV 7. tříd
    Lyžařský výcvik
    - žáci, kt
  • 26/1
    Wednesday
    LV - Jizerky
    První turnus LV 7. tříd
    Lyžařský výcvik
    - žáci, kt
    Plavecký výcvik
    07:20 - 11:45
    Plavecký výcvik
    07:20 - 11:45
    Olympiáda MO
    07:20 - 11:45 Helsinská - dohled Navrátilová
  • 27/1
    Thursday
    LV - Jizerky
    První turnus LV 7. tříd
    Lyžařský výcvik
    - žáci, kt
  • 28/1
    Friday
    LV - Jizerky
    První turnus LV 7. tříd
    Lyžařský výcvik
    - žáci, kt
  • 29/1
    Saturday
    LV - Jizerky
    První turnus LV 7. tříd
    Lyžařský výcvik
    - žáci, kt
  • 30/1
    Sunday
    LV - Jizerky
    Druhý turnus LV 7. a 8. třídy.
  • 31/1
    Monday
    LV - Jizerky
    Druhý turnus LV 7. a 8. třídy.
    pasování na čtenáře
    09:15 - 10:30
    Návštěva knihovny
    10:00 - 12:00 Pasování na čtenáře

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"